Colin Cowherd'in Boşandıktan Sonra İlk Eşi Kimberly Ann Vadala, Şimdi Karısı Ann Cowherd ile Mutlu Bir Evli Hayat Yaşıyor

Colin Cowherd



Amerikalı spor medyası Colin Cowherd, Kimberly Ann Vadala ile başarısız bir evlilik hayatıyla karşı karşıya kaldıktan sonra kesinlikle hayatının aşkını buldu. 2010'dan beri ikinci eşi Ann Cowherd ile mutlu bir evlilik hayatı yaşıyor.



Colin Cowherd ile Sürü ev sahibi Cowherd, profesyonel kariyerinin yanı sıra gururlu bir baba ve sevgi dolu bir eştir. Peki, bu spor aşığını şefkatli bir koca ve baba yapan nedir?

SportsNation, Colin Cowherd'ın İkinci Karısı Ann Cowherd ile Evli Hayatına Ev Sahipliği Yapıyor

Colin Cowherd , 55, gelecekteki karısıyla tanışmış, Ann Cowherd arkadaşı Amerian gazeteci aracılığıyla ilk kez Gallagher'ı İzleyin . Cowherd ve Gallagher'ın Las Vegas'ta ortak çapa olduğu zamandı.



Colin Cowherd, karısı Ann Cowherd ile birlikte. Kaynak: Getty Images

Karısıyla ilk anılarını hatırlayarak, dedi ki,

'Akşam yemeğine gittik - beni bu gece karımla tanıştırdı - ve Benihana'da yarıştık çünkü şef Colin'i tanıyordu.'



Fox Sports Radio sunucusu, 2010 yılında düğümü bağlamadan önce aşk hayatıyla bir süreliğine çıktı. Ann ve Cowherd'in kendi çocukları olmasa da Colin altı çocuk babasıdır; İlk karısından iki, Ann'in önceki evliliğinden dört kişi.

Çocuklarıyla ilgili ayrıntıları açıklamadı ancak Twitter paylaşımlarından birinde bunlardan bahsetti:

Sevecen ve şefkatli bir baba olduğunu söyleyebiliriz.



Ann Cowherd, kocası Colin Cowherd'ı öpmek üzere. Kaynak: Fabwags

Çift yıllarca birlikte geçirdi ve boşanma ya da fazladan ilişki konusunda hiçbir ipucu yok. Mutlu aile, Los Angeles'taki büyük evlerinde uyumlu bir şekilde yaşıyor.

Colin Cowherd'in Geçmiş Evliliği: Kimberly Ann Vadala ile İlişki

Cowherd daha önce Kimberly Ann Vadala İkili, 1996 yılında düğümü bağladı.

Çift, şu anda Vadala'nın gözaltında olan iki sevimli çocuğu karşıladı. İkili, 2007 yılında 'uzlaşmaz farklılıklar' gerekçesiyle boşanma davası açtı, ancak 10 yıl kadar uzun bir süre birlikte olmayı başardı.

Eski çift Colin Cowherd ve Kimberly Ann Vadala.

Dedikoducular, Cowherd'in fazladan meselesinin, ayrılmalarının arkasındaki sebep olabileceğini düşünüyorlardı. Colin Cowherd, ikinci eşi Ann Cowherd ile yoluna devam ederken, Kimberly Ann boşandıktan bu yana radarın altında kaldı.

shauna kum wiki

Colin Cowherd: Hızlı Gerçekler

Kaynak: FOX Sports
  • Doğum 6 Ocak 1964 Washington, Aberdeen'de ve daha sonra Grayland, Washington'da büyüdü.
  • Onun doğum burcu Oğlak burcu.
  • 6.13 fit (1.87m) yükseklikte duruyor.
  • Kendini çocukluğunda, çatısında çok zaman geçiren ve radyoda beyzbol maçlarını dinleyen yalnız biri olarak tanımladı.
  • Kariyerine San Diego Padres Double-A üyesi Las Vegas Stars için oyun başına ses olarak başladı.
  • Kendini Tampa, Florida'daki WTVT'de hafta sonu spor spikeri olarak adadı.
  • O ev sahibi Colin Cowherd ile Sürü Fox Sports Radio ve Fox Sports'ta 1.
  • O da bir ev sahibi Kendin için konuş , ayrıca FS1'de.
  • Yaklaşık net değeri var 14 milyon $ Ünlü net değeri itibariyle ve bununla ilgili 12 milyon $ Richest tarafından belirtildiği gibi.

Ziyaret edebilirsin sierraviva.org/article ilginç Dedikodular ve Haberler için !!!